1 » Reklama na mapach ściennych2

Filtry przeglądania

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Reklama na mapach ściennych

Wyróżnij się na mapie!

Mapa ścienna to znakomity nośnik informacji skierowanej do Klienta. Powieszona na ścianie w firmie, w domu czy w instytucji publicznej równie mocno przyciąga wzrok i zainteresowanie. Również Twoja firma może być wyróżniona na wybranej przez Ciebie mapie. Sam zdecyduj czy będzie to mapa administracyjno-drogowa czy może mapa kodowa Polski lub Europy? Oferujemy możliwość przygotowania spersonalizowanych map ściennych w różnych rozmiarach w oprawie z rurkami, na podkładzie magnetycznym lub na podkładzie typu pinboard. Każda mapa może być wykończona matowym laminatem poprawiającym czytelność w jasno oświetlonych pomieszczeniach lub błyszczącym, umożliwiającym pisanie po niej flamastrami suchościeralnymi.

Wszystkie nasze mapy są stale aktualizowane, dbamy przy tym o najdrobniejsze detale. Drukujemy je przy wykorzystaniu najnowocześniej ekologicznej technologii druku solwentowego, która jest odporna na działanie światła słonecznego i pozwala na zachowanie wyrazistości kolorów przez wiele lat. Przy zamówieniu większej liczby kopii wykorzystujemy druk offsetowy. 

Oferujemy przygotowanie dedykowanych map we współpracy z Klientem. 

Jeżeli chcesz:

- posiadać wyjątkową mapę przygotowaną specjalnie dla Ciebie
- umieścić na jej zewnętrznych marginesach swoje logo i inne informacje
- nanieść na siatkę mapy dodatkowe elementy, jak siedziby oddziałów i obszar działania firmy lub inne wybrane przez Ciebie informacje
- dodać w wybranych miejscach arkusza dodatkowe mapy rejonów Polski lub Europy
- zyskać wyjątkowe narzędzie reklamowe 

Koniecznie skontaktuj się z nami. Przygotujemy specjalnie dla Ciebie indywidualną wycenę projektu i druku.

Nie wymagamy przy tym minimalnej zamówionej ilości map.

Poniżej kilka przykładów naszych realizacji:

alt

alt

alt
alt
alt

W sprawie reklam na mapach proszę o kontakt: Robert Zaborowski, tel. kom. 603 049 009


Przejdź do strony głównej